Szkoła Podstawowa w Dębinie witamy na naszej stronie internetowej

Koncepcja pracy szkoły

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ W DĘBINIE

GŁÓWNE ZAŁOŻENIA:

Szkoła nasza pozwala każdemu uczniowi osiągnąć sukces na miarę jego własnych możliwości, aby przygotować go do dalszej edukacji.

Oferta edukacyjna naszej szkoły jest zgodna z oczekiwaniami uczniów i rodziców.

Pragniemy, aby absolwent naszej szkoły był dobrze wykształcony oraz posiadał wiedzę i umiejętności niezbędne w dalszej edukacji.

Pragniemy, aby absolwent naszej szkoły działał w poczuciu własnej wartości, tolerancji i z szacunkiem dla innych.

Rodzice i uczniowie są współgospodarzami naszej szkoły i wspólnie ze wszystkimi pracownikami dbają o wysoki poziom edukacji.

ZADANIA DO REALIZACJI

1.      Podniesienie wyników nauczania
  2.      Rozwijanie zainteresowań i zdolności uczniów
  3.      Doskonalenie procesu lekcyjnego, doskonalenie zawodowego warsztatu pracy nauczyciela